pondělí 23. ledna 2017

Radostice sportují jsou za námi

Letošnímu ročníku akce Radostice sportují počasí moc nepřálo. Ranní teplota kolem −14 °C a příznivé sněhové podmínky na horách odradily nejednoho běžce jet do Radostic na závody.

Dopolední Radostické nerezové desítky (výsledky) se účastnilo 367 závodníků. Především žákovské kategorie měly nepříznivé podmínky v podobě velkého mrazu. Na hlavní závody dorostu a žen a hlavně pak mužů již sluníčko vzduch trochu prohřálo, a tak to bylo již o poznání příjemnější. Z našich zástupců se nejvíc dařilo Martině, která byla v dorostenkách na 5 km třetí.

Odpoledne jsme uspořádali Radostický sprint (výsledky) za účasti 49 závodníků v měřených kategoriích a 14 účastníků náborové akce Kufrování s medvědem. Lucka kategorii HDD vyhrála, Martina byla v ženách těsně čtvrtá. Náhledy na jednu variantu tratí hlavních kategorií naleznete zde: