čtvrtek 8. prosince 2016

Střípky z konce podzimu

Oficiální orienťácká sezóna je pro letošek už za námi, ale to neznamená, že bychom přestali trénovat a závodit. Co jsme tedy dělali v druhé polovině listopadu a na začátku prosince:

• Brněnský běžecký pohár je (zatím?) bez naší větší účasti.
  • Martina 19. listopadu závodila na golfovém hřišti v pražském Motole na Mistrovství ČR v krosu (výsledky). Mezi dostenkami, vesměs závodnicemi z atletických klubů, doběhla na 3000 m osmadvacátá.
  • Michal, Pája a Martina se 24. listopadu zúčastnili na výstavišti Mistrovství Brna v nočním orientačním paměťovém běhu (NOPB, výsledky). Martina svým pěkným třetím místem mezi ženami narušila dominanci pěti závodnic ZBM.
  • 26. listopadu jsme uspořádali první sobotní zimní trénink na mapě Pohádka máje. Velcí se proběhli s mapou kolem Masarykova okruhu, malí měli postavenou tříkilometrovou trať s lampiony v lesíku mezi parkovištěm a dálnicí.
  • Irena, Nikol, Laďa, Olda a Šimon byli na závodech zimní ligy Hanácké oblasti – 19. listopadu v Cakově (výsledky), 26. listopadu ve Šternberku (výsledky), 3. prosince v Lutíně (výsledky)
  • 54. ročníku Běhu na Býčí skálu se 4. prosince z našeho klubu zúčastnili jen Martina a Miloš, oba běželi tento závod i tak dlouhou trať poprvé. Martina, jediná dorostenka, byla na 15km trati šestá mezi ženami, Miloš 30 km ve zdraví dokončil :-) (výsledky).