středa 9. května 2018

Žebříček A u Hostomic

Jižně od Hostomic proběhlo o víkendu druhé a třetí kolo Inov-8 Cup – žebříček A za pořadatelství SK Praga. Běhalo se v čistém lese prakticky bez podrostu, velice proměnlivém terénu od kamenných polí přes rychlý les až po bažiny. Sobotní krátká (výsledky) byla pěkně postavená se startem na kopci, takže se povětšinou běželo s kopce dolů. Martina po chybách obsadila v D18A až 13. místo. Vše si vynahradila v neděli na klasice (výsledky), kde skončila těsně třetí. V neděli zašel dobře i Honza, když v H21B obsadil 10. místo.

Laďa byl na závodech žebříčku B-Morava v Janovicích u Rýmařova. Zde se běželo v nových terénech orienťákem doposud nezasažených. Lepšího výsledku dosáhl v sobotu, když obsadil na klasice 13. místo.